Privātuma politika

SIA “Mensarius” un SIA “Grāmatvedība biznesam” un uzņemas pilnu atbildību par katra klienta privātumu un veic visu nepieciešamo, lai informācija, kuru saņēmam no klientiem, tiek aizsargāta.Šī privātuma politika ir izstrādāta, lai Jūs labāk saprastu, kā tieši mēs aizsargājam Jūsu datus un rūpējamies par tiem.

Noteikumi un nosacījumi

Pierakstīšanās jaunumiem forma

Informācija, kuru lūdzam jūs aizpildīt: vārds, uzvārds, uzņēmums, e-pasts. Ja Jūs esat mums atstājis savu kontaktinformāciju – ieskaitot personīgos datus -, mēs varam šo informāciju izmantot, lai sazinātos ar Jums caur pastu, e-pastu un informēt par SIA “Grāmatvedība biznesam” vai SIA “Mensarius” jaunumiem, tajā skaitā, semināriem, apmācībām, mārketinga kampaņām un citas informācijas nosūtīšanai.

Dati tiek uzglabāti tiešsaistē – Mailchimp datubāzē, kas ir aizsargāta ar speciālām parolēm, sniedzot drošību, konfidencialitāti un datu glabāšanu.

Pieeja datiem ir SIA “Grāmatvedība biznesam” un SIA “Mensarius” darbiniekiem, kā arī uz līguma pamata un līguma darbības laiku citām pilnvarotām personām vai uzņēmumiem, kas apkalpo datu bāzes uzturēšanu un aktuālās informācijas izsūtīšanu. Īpašos gadījumos, ja esiet iesaistīts ES projektā, projekta finansējuma devējam, ja nepieciešams.

Atrakstīšanās

No informācijas saņemšanas iespējams atrakstīties jebkurā brīdī, atjaunojot sava profila informāciju un nospiežot saiti “Unsubsribe”.

Kontakti 
SIA "Grāmatvedība biznesam" un SIA “Mensarius” – 
Ar mums var sazināties, rakstot e-pastu uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanot uz tālruni +371 29715835