ligumi

Uzņēmuma vadītājs vienmēr meklē veidus, kā palielināt produktivitāti, lai padarītu savu uzņēmumu rentablāku. Lai to panāktu uzņēmuma vadītājam vajadzētu visu uzmanību koncentrēt uz pamatdarbību. Taču, lai ar ko uzņēmums nodarbotos, viena joma, kuru nedrīkst ignorēt ir grāmatvedības uzskaite. Tai ir jāpievērš patstāvīga uzmanība ne vien, lai nerastos problēmas ar VID, bet arī, lai saprastu vai bizness nes peļņu vai iet uz grunti. Bieži vien atšķirība starp peļņas un zaudējumu gūšanu ir saistīta ar grāmatveža kvalifikāciju. Pareiza grāmatvedība nozīmē labu biznesu. Labs grāmatvedis ne vien nodrošinās pareizu darījumu uzskaiti, bet arī sniegs vērtīgus padomus kā optimizēt izmaksas un izvēlēties labākās stratēģijas uzņēmuma darbībai.

Kur atrast šādu kvalificētu grāmatvedi? Jāņem vērā, ka šādas kvalifikācijas speciālisti nemaksā lēti, arī izdevumi viņiem nepieciešamajā infrastruktūrā un tehnoloģijās nebūs mazi. Tajā pašā laikā uzņēmumam ir nepieciešami līdzekļi pamatdarbības palielināšanai. Turklāt, vienmēr pastāv grāmatvedības uzskaites kļūdu iespējamība, kas var radīt negatīvas (un dārgas) sekas.

Labākais veids kā atrisināt šo problēmu ir SIA “Mensarius” ārpakalpojuma grāmatvedības pakalpojumi. Lūk galvenie iemesli kādēļ izvēlēties tieši mūsu pakalpojumus:

 

Sakiet ardievas papildu izmaksām

Izmantojot SIA “Mensarius” grāmatvedības ārpakalpojumus, jūs vairs nemaksāsiet grāmatvežiem mēneša algu. Jums nebūs jārūpējas par viņu apmācību. Un neaizmirsīsim izdevumus, kas saistīti ar atvaļinājumiem, pabalstiem, grāmatvedības programmatūru, biroja piederumiem un aparatūru.

 

Piekļūstiet finanšu datiem jebkurā laikā un vietā

Tas ir mākoņa grāmatvedības programmu skaistums. SIA “Mensarius” nodrošina vismodernāko grāmatvedības mākoņpakalpojumu risinājumus. Ja vien jums ir piekļuve internetam, jūs varat piekļūt failiem un pārskatiem no jebkuras vietas un jebkurā laikā.

Tas ļauj reālā laikā redzēt finanšu datus un ierakstus. Pilnībā pārredzot savas finanses, jūs varat justies pārliecināti un pieņemt apzinātus biznesa lēmumus.

 

Samaziniet iespējamos riskus

Neviens nevēlas iekulties nepatikšanās ar VID un pamatota iemesla dēļ - viņi nevilcināsies sodīt jūsu uzņēmumu. Un, kad tas notiks, jūs varat sagaidīt milzīgus naudas sodus vai pat ko vēl nopietnāku. Tā ir biedējoša realitāte, kas prasa reālu risinājumu. Šāda apziņa samazina morāli, kas nenāk par labu uzņēmuma izaugsmei. Vienīgais veids, kā to novērst, ir uzticami grāmatvedības ārpakalpojumi. Izmantojot SIA “Mensarius” pakalpojumus Jūs atkal ietaupāt naudu un laiku, kā arī novēršat stresu. Mūs sniegtie pakalpojumi ir apdrošināti. Tas nozīmē, ka jūs varat būt mierīgi. Ja VID uzrēķinās jūsu uzņēmuma soda naudu mūsu vainas dēļ, mēs to samaksāsim jūs vietā.

 

Drošība pirmajā vietā

Ir ne mazums gadījumu, kad šķietami uzticami darbinieki ir nozaguši uzņēmuma naudu. Šādas situācijas var rasties ja maksājumu sagatavo un izpilda viena persona. SIA “Mensarius” pakalpojumi samazinās iekšējās krāpšanas risku. Mēs sagatavosim jūsu maksājumus un jums atliks tikai tos izpildīt.

 

Jūsu finanses ir kārtībā

Kā uzņēmuma vadītajam jums jābūt pārliecinātam par lēmumiem, kurus pieņemat. To ir grūti izdarīt, ja neesat pārliecināts par savu finansiālo stāvokli un nākotni. Pārskatu precizitāte un prognozējamība ļauj pieņemt sarežģītus lēmumus.

Izmantojot SIA “Mensarius” pakalpojumus, jums tiek garantēti precīzi pārskati. Tas ir pateicoties cilvēku kļūdu novēršanai. Mūs automatizētās sistēmas ar modernāko grāmatvedības programmatūru novērš cilvēcisko kļūdu iespējamību līdz minimumam. Atcerieties, ka mūs pakalpojumi ir apdrošināti.

Šis ir labākais risinājums jebkura lieluma uzņēmumiem.

 

Piekļūstiet ekspertu resursiem

Šis ieguvums ir īpaši svarīgs maziem uzņēmumiem. Protams, iespējams, ka kādam jūsu mazajā uzņēmumā ir grāmatveža pieredze vai zināšanas. Bet ar to nepietiek, lai jūsu uzņēmums sekmīgi darbotos un tam nerastos problēmās ar VID.

Dažkārt nākas saskarties ar ļoti sarežģītiem jautājumiem. Strādājot nelielos kolektīvos ir ļoti ierobežotas iespējas saņemt vērtīgu padomu. SIA “Mensarius” ir augsti kvalificētu grāmatvežu komanda ar plašiem sakariem dažādās iestādēs. Lai kāda būtu jūsu problēma, mēs vienmēr spēsim piedāvāt tai labāko risinājumu.

Jūs saņemat piekļuvi mūsu ekspertiem un moderniem rīkiem, kas var apstrādāt visus jūsu finanšu pārskatus. Mūs profesionāļi pārbaudīs jūsu finanšu dokumentus, lai nodrošinātu, ka viss notiek pareizi.

 

Izvēlieties izvērst vai samazināt

Šis ir lēmums, kas katram uzņēmumam ir jāpieņem kādā laika posmā. Faktiski tas ir kaut kas, uz ko jums katru gadu jāatbild, ja vēlaties palikt rentabli. Dažos gadījumos labāk ir ievērojami samazināt izdevumus. Citreiz vislabāk ir izmantot izaugsmes iespējas. Uz šo jautājumu ir vieglāk atbildēt, ja ir precīzi zināmi ienākumi un izdevumi.

 

Saglabājiet konfidenciālu savu finanšu informāciju

Jo mazāk cilvēku zina par jūsu darījumu finansiālo pusi, jo labāk. Bieži ir dzirdēts par gadījumiem, kad uzņēmuma darbinieki nodibina paši savus uzņēmumus un sāk konkurēt ar bijušo darba devēju. Parasti, tam galvenais iemesls ir tas, ka nelojālais darbinieks ir uzzinājis pietiekami daudz informācijas par uzņēmuma darījumiem.

Dokumentu apstrādāšana uzņēmuma iekšienē nozīmē lielākas izredzes, ka jūsu dati var noplūst.

Ja jūsu finanses apstrādā SIA “Mensarius”, jūsu dati ir drošībā. Atšķirībā no jūsu darbiniekiem, mūsu grāmatvežiem nav personiskas intereses par jūsu darījumiem. Visi faili ir šifrēti un tiek uzglabāti atbilstoši augstākajiem drošības standartiem. Jebkāda jūsu informācija tiek kopīgota vienīgi ar jūsu norādītajām personām.

 

Kļūstiet “zaļš”

Grāmatvedības ārpakalpojumu izmantošana nozīmē samazinātu papīra izmantošanu, jo visa informācija tiek apstrādāta elektroniski uz jaunākajam tehnoloģijām balstītu makoņpakalpojumu programmatūras bāzes.